Zpět do obchodu

Registrace

Loděnice

Loděnice se nachází v obci Roudno u Slezské Harty, cca 50m od vodní hladiny. Hlavní budovou loděnice je zrekonstruovaná historická stavba, která kdysi sloužila jako zemědělský objekt. Dolní část budovy je určena k uskladnění malých plavidel - pramic, veslic, kajaků, kánoí a okruhových plachetnic, event. přívěsných vozíků, kol a jiného materiálu.

Horní část budovy je rozdělena na dvě patra. V prvním patře vznikla originální klubovna a druhé patro je zařízeno pro přespání 6 osob. V zimním období je zde možné uskladnění vodáckých potřeb - vesty, pádla, plachty aj.

Součástí uzavřeného, oploceného areálu jsou dvě chaty sloužící k ubytování s celkovou kapacitou 12 osob. Je zde venkovní posezení s krbem. Parkování pro 5 automobilů.

vyberte si chatu zde

Nedaleko areálu se nachází nově opravený asfaltový sjezd do vody vhodný ke spouštění i větších plachetnic. Místo je vhodné i k jeřábování kýlových plachetnic.

Sportovní vodácké kurzy a soustředění. Úschova malých plavidel, vodácké výbavy a materiálu.


Letní sezóna

Týdenní pronájem celého areálu 20 000 Kč. V ceně je ubytování pro 12-18 osob, k dispozici jsou dvě pramice s elektromotorem a akumulátory, klubovna s možností pořádání školení atd.

Zimní sezóna (období říjen - duben)

Úschova malých plavidel - rybářské pramice, veslice, okruhové plachetnice atd. Sportovní vodácké kurzy a soustředění. Úschova malých plavidel, vodácké výbavy a materiálu.

Zpět do obchodu